RSS
wszystkie
zmień region
Nie jesteś zalogowany(a) (zaloguj się)

O Nas
Witamy na DamDaj.pl!


DamDaj.pl to trochę lokalny portal darmowych ogłoszeń internetowych. Nie pobieramy opłat za zamieszczanie ogłoszeń ani ich przeglądanie. Wyjątkiem są ogłoszenia promowane, które może wyróżnić każdy z użytkowników za pomocą drobnej opłaty SMS. Pragniemy, aby każdy mógł łatwo i szybko wyszukać to, czego potrzebuje.

Portal DamDaj.pl powstał jako kolejna odsłona popularnego serwisu ogłoszeniowego w serwisie informacji lokalnych Wadowice24.pl.

Platforma ogłoszeniowa w kwietniu 2014 roku została wydzielona jako osobna witryna internetowa, na której swobodnie można dodawać swoje ogłoszenia.

Co więcej, poprzez serwisy partnerskie, takie jak np. Wadowice24.pl, ogłoszenia wyświetlane będą również na innych witrynach internetowych powiatu wadowickiego, suskiego, oświęcimskiego itd.

Naszym celem jest upowszechnianie DamDaj jako prostego i łatwego w użyciu narzędzia, które umożliwia Ci szybkie znajdowanie tego, czego właśnie poszukujesz. Z pomocą lokalnej społeczności DamDaj możesz znaleźć praktycznie wszystko, czego potrzebujesz; począwszy od pracy, mieszkania, poprzez nowe znajomości, niańkę do dzieci, kończąc na nauczycielu języka obcego i partnerze do tenisa.

Jeśli masz jakieś sugestie, które mogą się nam przydać, odwiedź nasz KONTAKT i wyślij swoje sugestie. Twoje komentarze i pomysły są dla nas bardzo cenne; przykładowo nowe miasta i kategorie są dodawane do DamDaj właśnie na ich podstawie.

Jeśli masz pytania lub chcesz uzyskać pomoc dotyczącą jakiejkolwiek kwestii związanej z DamDaj, napisz do nas: portal@wadowice24.pl.

Zapoznaj się z naszymi zasadami korzystania, w których zawarliśmy informacje dotyczące wytycznych i zasad, którymi się kierujemy.


Korzystajcie z DamDaj do woli i nie zapomnijcie poinformować o nas swoich znajomych i przyjaciół!

Dziękujemy,

Zespół DamDaj.pl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NASZE DANE:

Serwis DamDaj.pl prowadzony jest przez Firmę Wadowice24.pl z siedzibą w Wadowicach,
zarejestrowana 30.10.2008 roku w Urzędzie Miejskim w Wadowicach pod numerem 9358/08,
posiadająca NIP: 551-208-84-43 oraz REGON 120 802 577.

Adres do korespondencji: os. Kopernika 17/35, 34-100 Wadowice.
Kontakt do redakcji portalu: portal@wadowice24.pl.

Szybki kontakt: tel kom. 784 467 044 lub 602 693 277
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------