RSS
Schowek

(977)

wszystkie
zmień region
Nie jesteś zalogowany(a) (zaloguj się)

Legalna aborcja w Polsce
OPIS
W niewielu państwach jest możliwość zakupu Misoprostolu w w lokalnych aptekach i użycia go bez Mifeprisone.
Jeśli są dostępne w aptece to dlaczego skorzystać z oferty tego skepu online?
Używając kombinację środków poronnych Mifepristone i Misoprostol wzrasta prawdopodobieństwo powodzenia zabiegu aborcji. Jest ono znacznie wyższe niż przy użyciu samego Misoprostolu. Z badaniń wynika ze skuteczność jedynie Misoprostolu wynosi około 79-80%, natomiast w połączeniu z Mifeprisone efektywność wynosi około 98-99%. W nielicznych państwach jest możliwość zdobycia środku posiadającego Misoprostol, lecz dla większości zdesperowanych kobiet w w tej sytuacji nie ma takiej możliwości w ich kraju. Bądź zakup tych tabletek poronnych jez bardzo utrudnione poprzez małą dostępność w aptekach oraz wymóg uzyskania recepty. Czasami środki te można dostać na czarnym rynku ale ich jakość może być niedostateczna.. W większości przypadków preparat oferowany na czarnym rynku okazuje się być nieudolnie stworzoną prodróbką. Dlatego dla kobiety chcącej usunąć ciąże najważniejszym momentem jest kupienie oryginalnych leków składających się z kombinacji tych dwóch leków Misoprostol oraz Mifeprisone z zaufanego źródła, króre rzetelnie poinformuje ją o skutkach stosowania oraz jak te tabletki poronne stosować.
Przeważnie legalne zestawy poronne oscylują w granicach 400 PLN. Na czarnym rynku mogą ceny ich mogą wynoscić kilka tys. złotych.
Kobiety w potrzebie zazwyczaj sięgają po aborcję farmakologiczną jaką są tabletki wczesnoporonne ze względu na fakt, iż są sprawdzone apteki online, które oferują proszki w cenach zbliżonych do oferowanych przez producenta. Stosują je zarówno ludzie bogaci jak i gorzej sytuowane. Nie ma co się dziwić zabieg przerwania ciąży w popularnej klinice zazwyczaj wynosi od 2000 - 5000 PLN. Kobiety, które nie posiadają sposobności zakupu substancji poronnych przeważnie są zdane na zabiegi chirurgiczne, które są robione w podziemiu aborcyjnym przez osoby nie wykwalifikowane. Co znacząco zagraża życiu kobiety oraz powoduje liczne komplikacje w trakcie zabiegu jak i po nim. Źle przeprowadzony zabieg chirurgiczny może doprowadzić do uposledzenia funkcji macicy, co będzie skutowało licznymi problemami w późniejszym zajściu w ciążę, bądź całkowicie doprowadzi do niepłodności.
Dlaczego zaleca się stosowanie Misoprostolu pod język?
Misoprostol to 2 w kolejności preparat przyjmowany w trakcie trwania kuracji. Można go używać na wiele różnych sposobów pod względem działania wszystkie formy są tak samo skuteczne. Można go stosować: trzymając pod językiem do całkowitego rozpuszczenia, trzymając około policzkowo lub stosować dopochwowo. Niemniej jednak najlepszą metodą jest przyjęcia środku pod język przez około 30 minut do wchłonięcia.Jest to najbezpieczeniajsza forma jeśli patrzeć pod względem odpowiedzialności karnej. Użycie Misoprostolu dopochowo, może zostać zbadane przez lekarza. W pochwie mogą pozostać pozostałości leku bądź podrażnienie śluzówki wywołane wysokim skoncentrowaniem leku, co podczaswykrycia przez lekarza może doprowadzić do odpowiedzielności karnej, lub do zbędnego stresu już w bardzo stresującej sytuacji. Sam Misoprostol jest niewykrywalny nie istnieją ogólno dostępne badania krwi w celu potwierdzenia obecności tego preparatu.
Jeżeli jednak podejmiesz się zastosować ten lek dopochowo, powinnać umieścić tabletki palcem jak najgłębiej w pochwie. Jeśli w trakcie kuracji będziesz musiała odwiedzić się do lekarza postaraj się sprawdzić palcem czy pigułkizdążyły się całkowicie rozpuścić. Jeśli wyczułaś resztki tabletek o ile Twój stan na to pozwala postaraj się je usunąć. Przeważnie tabletki rozpuszczają się całkowicie w pochowie po 4 dnich.
Zazwyczaj kobieta może zajść w ciąże do około 40 roku życia. Niektóre z kobiet stosowały kilkukrotnie aborcje medyczną, ponieważ środki antykonceptycje nie zadziałały, bądź co gorsze nie miały możliwości odmówić współżycia. Częstym problemem w niektórych krajach jest bardzo ograniczony dostęp do samej informacji na temat antykoncepcji. Przeprowadzenie aborcji tabletkami poronnymi jest uważane za najbezpieczniejszą metodę aborcji. Tabletki poronne zostały dodane na listę środków WHO.W związku z czym przeprowadzenie aborcji medycznej jeden lub więcej razy jest bezpieczne dla zdrowia kobiety. O ile same środki pochodziły z legalnego źródła. Wielokrotne poronienia nie mają wpływy na zdrowie kobiety oraz za przyszłe zdolności poczęcia i donoszenia ciąży.
Jak każde leki tak i tabletki poronne mogą przyczynić się do wystąpienia skutków ubocznych dlatego bardzo ważnym jest abyś mogła dotrzeć do szpitala w czasie krótszym niż 60 minut. Jest to absolutnie konieczne, gdyż podczas zabiegu może dojść do krwotoku przez co możesz stracić za dużo krwi. W takich przypadkach potrzebne jest transfuzja krwi co jest nie możliwe w warunkach domowych. Bez obaw nie musisz mieszkać w dużej metropoli. Ważne jest abyś wiedziała, gdzie w sytuacji kryzysowej udać się. Niezbędna będzie lista najbliższych punktów pierwszej pomocy bądź szpitali. Wszystkie te miejsca posiadają wyspecjalizowaną kadrę oraz wyspecjalizowany sprzęt aby Ci pomóc. O ile stworzyłaś już listę z placówkami, gdzie możesz się udać w raznie wystąpienia powikłań powinnaś również zadbać o najbliższą osobę, która wesprze Cie w tej stresującej dla Ciebie sytuacji. Ważne aby ta osoba była przy Tobie podczas całego zabiegu.
Podczas zażywania tabletek poronnych możesz normalnie jeść i pić. Powinnaś jednak pamiętać, że jednym ze skutków ubocznych misoprostolu są mdłości oraz możliwość wystąpienia wymiotów dlatego powinnaś spożywać lekkostrawne potrawy. Pamiętaj pod żadny pozorem nie możesz nie możesz pić alkoholu, ponieważ rozszerza on naczynia co może doprowadzić do wzmożonego krwawienia lub co gorsza co obfitego krwotoku. Wszelkiego rodzaju narkotyki należy odstawić na czas przeprowadzania zabiegu mogą one zaburzyć twoją ocene bieżącej sytuacji.
Nie powinnaś przerywać zabiegu po zastosowaniu Mifepristone. Może do doprowadzić do cieżkiego uszkodzenia płodu.
Tabletki poronne to popularna nazwa środków jakimi są: misoprostol oraz mifepristone. Zestaw zazwyczaj składa się z: jedenej tab mifepristone oraz 8 tab misoprostolu. Wyrożniamy kilka rodzajów aborcji: aborcja chirurgiczna, aborcja farmakologiczna. Tabletki poronne należą do aborcji farmakoloficznej. Która polega na użyciu środków farmakologicznych w celu usinięcia produktu ciąży.
Jak działa mifepristone?
Działanie mifeprisone (RU486) polega na ograniczeniu produkcji progesteronu. Progesteron to hormon niezbędny do podtrzymania ciąży. W wyniku zastosowania tabletki mifeprisone płód obumiera. Działanie tabletki jest bezobjawowe.
Jak działa misoprostol?
Działanie misoprostolu polega na wywołaniu skrurczów maciny w celu wydalenia obumarłego płodu.
Jak zastosować tabletki wczesnoporonne?
1. Pierwszą tabletkę mifeprisone należy połknąć.
2. Po połknięciu należy zaczekać dobę. Przeważnie zastosowanie mifeprisone przebiega bezobjawowo.
3. Po upływie 24 godzin należy użyć 4 tab misoprostolu, leki te należy trzymać pod językiem do rozpuszczenia, zazwyczaj jest to około 30 minut.
4. Kolejnym krokiem aborcji jest odczekanie trzech godzin.
5. Po upływnie 3h należy użyć kolejne cztery tabletki misoprostolu równiż trzymając pod językiem około 30 minut do rozpuszczenia.

Po zastosowaniu ostatniej dawki leku powinno wystąpić krawawienie oraz skurcze macicy.

Czy można kupić tabletki poronne w aptece w Polsce?

W Polskiej aptece jest możliwość kupienia tylko jednego składnika tabletek poronnych - misoprostol. Występuję on pod nazwami takimi jak: Arthrotec, Cytotec. Wszystkie wymienione środki nie są dostępne bez recepty. Zwróć szczególną uwagę, że zabieg samym Cytotekiem ma niższą skuteczność wynoszącą około 80% w porównaniu do aborcji farmakologicznej wykonanej dwoma lekami.

Za ile dostanę tabletki poronne?
Tabletki poronne można kupić w cenie od 389 PLN.

Gdze dostanę tabletki poronne?
Jeśli chcesz kupić tabletki poronne przez internet zwróć szczególną uwagę na możliwość zapłaty za pobraniem. Nigdy nie wysyłaj pieniędy przed otrzymaniem zamówienia. Zwróć uwagę również na kontakt ze sprzedającym. Czy jest w miarę okoliczności płynny.
Jedną z polecanych przez nas stron jest strona tabletki poronne
Strona ta oferuje wysyłkę za pobraniem, krótki czas relizacji przeważnie paczka jest dostarczana do 48 godzin.
GALERIA ZDJĘĆ
Kliknij w miniaturę, aby powiększyć zdjęcie.

Galeria jest pusta.


KONTAKT
Osoba kontaktowa AborcjaPytania.PL
Telefon 666777888
FORMULARZ KONTAKTOWY
Imię i nazwisko

E-mail

Treść
SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Data publikacji2018-02-12
Wyświetleń365
Typ ofertySprzedam
RegionInne (Polska)
MiejscowośćWarszawa
Cena389.00 PLN
WYSZUKIWARKA OGŁOSZEŃ
Szukana fraza Typ oferty Cena od
Miejscowość Kategoria do
Tytuł Miejscowość Cena Data
Damdaj.pl - Brak zdjecia Legalna aborcja w Polsce Warszawa 389.00 PLN 2018-02-12
Największa baza ofert przetargowych w Polsce i Europie tylko w Bizzone.pl 100.103 Warszawa 1.00 PLN 2018-02-16
Damdaj.pl - Brak zdjecia Praca w hotelu Radocza Park - Kierownik restauracji/Szef kelnerów Wadowice, Andrychów, Zator 0.00 PLN 2018-03-06
Kamień Dekoracyjny Wewnętrzny i Zewnętrzny-Elewacyjny, Panele 3D, Stara Cegła z fugą Wadowice 30.00 PLN 2018-03-12
Skrzynia rozsadowa - Geisser Świebodzice 2600.00 PLN 2018-03-09
SZUKASZ KREDYTU ? POMOŻEMY SZYBKO I SKUTECZNIE ! Aandrychów 1.00 PLN 2018-03-09
Damdaj.pl - Brak zdjecia MASAŻ Kalwaria z 0.00 PLN 2018-03-08
sprzedam samochód osobowy pegot 206 frydrychowice 45000.00 PLN 2018-03-07
Damdaj.pl - Brak zdjecia Monter płyt karton- gips / Plakista Oświecim 0.00 PLN 2018-03-08
Damdaj.pl - Brak zdjecia Transport, spedycja krajowa i międzynarodowa Lubliniec 0.00 PLN 2018-02-20
Tytuł Miejscowość Cena Data
Pomoc drogowa usługi transportowe ładowność do 6 ton Radocza 0.00 PLN 2018-03-22
Studio Dewi- strefa masażu - Gdynia Gdynia 130.00 PLN 2018-03-22
Działka z domkiem i stawem rekreacyjno-budowlana Zagórnik 155000.00 PLN 2018-03-22
Szukam mieszkania na wynajem Wadowice 700.00 PLN 2018-03-22
Profesjonalne tłumaczenia. Warszawa 30.00 PLN 2018-03-22
Audi A4 B6 zadbany, 2001 rok, 2,0 benzyna Wadowice 14500.00 PLN 2018-03-22
skup aut wadowice 0.00 PLN 2018-03-21
skup aut 888666791 wadowice 0.00 PLN 2018-03-21
Dom do zamieszkania, w dobrej cenie Spytkowice 340000.00 PLN 2018-03-21
Nowy dom w dobrej cenie Wadowice 368000.00 PLN 2018-03-21