RSS
wszystkie
zmień region
Nie jesteś zalogowany(a) (zaloguj się)

Zbrojarz-betoniarz-operator maszyn
OPIS
FIRMA G+P IZOMONT SP. Z O.O. z siedzibą we Włocławku przy ul. Smoczej 5, zatrudni pracownika na stanowisko:
ZBROJARZ-BETONIARZ-OPERATOR MASZYN – praca na zakładzie prefabrykacji na terenie Niemiec.

ZADANIA
- obsługa maszyn zbrojarskich
- wykonanie form montażu na stołach
- wiązanie stali zbrojeniowych
- włożenie w formy zbrojenia i zamontowanie wbudowanych elementów
- zabetonowanie i obróbkę betonu
- kosmetykę wykonanych elementów
- terminowa realizacja budowy zgodnie z jej harmonogramem

WYMAGANIA
- wykształcenie minimum zawodowe
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- obsługa maszyn zbrojarskich i do prefabrykacji stali
- znajomość wiązania stali zbrojeniowej
- mila widziana znajomość rysunku technicznego
- uprawnienia do obsługi suwnicy i wózków widłowych będzie dodatkowym atutem
- zaangażowanie i chęci do pracy

OFERUJEMY:
- umowę o pracę
- bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia - stawka godzinowa ustalana jest indywidualnie w zależności od posiadanych kwalifikacji
- premie za zaangażowanie i dobre wyniki w pracy
- kandydatom branży budowlanej gwarantujemy przeszkolenie stanowiskowe
- niezbędne narzędzia pracy
- udział w realizacji prestiżowych inwestycji za granicą
- gwarantujemy zakwaterowanie i pokrywamy jego koszty
- przyjazne i komfortowe warunki pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na nasz e-mail: kadry@izomont.com.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 542320840
z dopiskiem Zbrojarz-betoniarz-operator maszyn

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119z 04.05.2016)wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.
GALERIA ZDJĘĆ
Kliknij w miniaturę, aby powiększyć zdjęcie.

KONTAKT
Osoba kontaktowa G+P IZOMONT
Telefon 542320840