RSS
wszystkie
zmień region
Nie jesteś zalogowany(a) (zaloguj się)

Wyjazd z PREMIĄ do samodzielnej Seniorki NIEMCY - dużo wolnego, osobne mieszkanie, bez gotowania
OPIS
Dołącz do MEDIPE i wyjedź do pracy w Niemczech jako Opiekun lub Opiekunka osób starszych!
Zarabiaj miesięcznie nawet 1600 EURO, skorzystaj też z aktualnej PREMII WIOSENNEJ - AŻ 250 EURO!

Wyjazd z PREMIĄ do samodzielnej Seniorki - dużo wolnego, osobne mieszkanie, bez gotowania!
Stawka: 1350 EURO + DO 250 EURO PREMII WIOSENNEJ
Lokalizacja: Schortens

Podopieczna (88 l.) cierpi na artrozę oraz wysokie ciśnienie. Dobrze się komunikuje, jest bardzo samodzielna. Pani wciąż jest czynna zawodowo. Porusza się ze wsparciem drugiej osoby, po schodach przy pomocy liftu. Nie potrzebuje pomocy przy transferze. Seniorka samodzielnie się przebiera i wykonuje pielęgnację ciała, należy ją jednak asekurować i pomagać przy zakładaniu rajstop uciskowych. Panią należy wspierać przy kąpieli. Podopieczna samodzielnie je, nie ma specjalnej diety. Przesypia noce.
W tygodniu przychodzi Haushälterin i pomaga przy czynnościach domowych, gotuje i robi zakupy. W ciągu dnia Opiekunka ma dużo wolnego, ponieważ Podopieczna nie potrzebuje cały czas wsparcia.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką, towarzyszenie na spacerach oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.
Warunki mieszkaniowe: Podopieczna mieszka sama na wsi w dużej, pięknej posiadłości. Ma 2 psy, które należy nakarmić 1x dziennie. Koło domu jest duży ogród, którym zajmuje się ogrodnik.
Dla Opiekunki zapewnione jest własne mieszkanie z osobnym wejściem, własną łazienką i lodówką. Do dyspozycji ma też radio, TV, internet oraz rower.

Zainteresowało Cię to zlecenie? Chcesz poznać inne, atrakcyjne oferty pracy z PREMIĄ w Niemczech? Skontaktuj się z nami!
Tel.: 71 377 88 88, 600 020 315
Mail: rekrutacja@medipe.com
www.medipe.pl
www.facebook.com/MedipeOpieka
GALERIA ZDJĘĆ
Kliknij w miniaturę, aby powiększyć zdjęcie.

KONTAKT
Osoba kontaktowa Medipe
Telefon 713778888