RSS
wszystkie
zmień region
Nie jesteś zalogowany(a) (zaloguj się)

Selekcja komponentów + wsparcie produkcji
OPIS
Wynagrodzenie:
- 14,70 zł brutto za godzinę w tygodniu
- 16,20 zł brutto za godzinę w weekendy

Zadania:
- Selekcja komponentów w oparciu o instrukcję pracy

Wymagania:
- status studenta/ucznia
- wysoka sprawność manualna, dobry wzrok
- gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym (od poniedziałku do piątku)
- możliwość pracy również w weekendy

Warunki zatrudnienia: umowa zlecenie
Start pracy: Od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV), poprzez link: https://selekt.traffit.com/public/an/1

Kontakt ws. oferty: Magdalena tel. 534 742 847, magdalena.zolnierz@selekt.info
GALERIA ZDJĘĆ
Kliknij w miniaturę, aby powiększyć zdjęcie.

KONTAKT
Osoba kontaktowa Selekt
Telefon 534 742 847