RSS
wszystkie
zmień region
Nie jesteś zalogowany(a) (zaloguj się)

Pracownik w gastronomii- ponad 6 tys w m-c
OPIS
Agencja Pośrednictwa Pracy GRH Polska (nr certyfikatu 16998) poszukuje dla francuskiego kontrahenta kandydatów na stanowisko:

POMOC KUCHENNA
Miejsce pracy: Lanslebourg (Francja)
OFERTA DOTYCZY PRACY TYMCZASOWEJ
KOGO SZUKAMY?
Poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko pracownika kuchni w 3 gwiazdkowym Hotelu we Francji.
Wymagamy znajomości języka francuskiego/ angielskiego oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?
W zamian za Twoją solidną pracę i zaangażowanie zapewnimy Ci:
• zatrudnienie na podstawie UMOWĘ O PRACĘ tymczasową
• pracę do 15 września z możliwością przydłużenia,
• terminowo płatne wynagrodzenie raz w miesiącu na konto,
• W PEŁNI DARMOWE zakwaterowanie na terenie Francji
• Zapewnione posiłki, również w dni wolne od pracy,
• wynagrodzenie 10,71 euro /h,
• pracę 35h tygodniowo,
• możliwość pracy na nadgodziny,
• zjazdy do Polski w dogodnym dla Ciebie terminie,
• Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ),
• PŁATNY URLOP,
• składki ZUS płatne od średniej krajowej,
• i wiele innych…

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:
• obsługa kuchni,
• przygotowywanie przystawek i deserów,
• utrzymanie porządku w pomieszczeniach kuchni i socjalnych,
• Przestrzeganie obowiązujących procedur,
• Reprezentowanie i budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Zainteresowany? Skontaktuj się z Nami :

APLIKUJ: http://oferty.grhpolska.com/cp/j/10114/s/837/pomoc-kuchenna
pomoc-kuchenna.e6ba.qiya@tbapply.pl
GALERIA ZDJĘĆ
Kliknij w miniaturę, aby powiększyć zdjęcie.

KONTAKT
Osoba kontaktowa GRH Polska Sp. zo.o
Telefon 502305151