RSS
wszystkie
zmień region
Nie jesteś zalogowany(a) (zaloguj się)

Pracownik produkcyjno - biurowy
OPIS
Dynamicznie rozwijająca się Firma Greatgastro, zajmująca się obsługą lokali gastronomicznych, takich jak restauracje, pizzerie, karczmy, bary itp. z siedzibą w Wadowicach, pilnie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko pracownik
produkcyjno - biurowy. Jeśli jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania, pełną energii i optymizmu, oraz z pozytywnym nastawieniem do życia - dołącz do nas!!!

Opis stanowiska pracy:
• Pomoc w codziennych czynnościach biurowych
• Wspieranie zespołu sprzedażowego w bieżących zadaniach
• Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy
• Udział w wyjazdach służbowych (delegacje)
• Prace fizyczne na produkcji
• Obsługa maszyn niezbędnych w procesie produkcji
• Kontrola wyprodukowanych elementów
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy
• Postępowanie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy, BHP
• Współpraca z pracownikami na innych stanowiskach pracy

Wymagania:
• Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
• Predyspozycje manualne
• Motywacja i chęci do pracy
• Wykształcenie min. Średnie
• Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office
• Umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• umowę na cały etat
• różnorodne wyzwania w trakcie pracy
• przyjazną atmosferę w pracy
• niezbędne przeszkolenie oraz wsparcie merytoryczne
• niezbędne narzędzia pracy
• możliwość rozwoju zawodowego
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
CV prosimy przesyłać na: rekrutacja@greatgastro.pl

Bardzo prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „Greatgastro Sp. z o.o z siedzibą w Wadowicach ul. Wojska Polskiego 17” dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko (pracownik produkcyjno – biurowy)”

Jeżeli Pani/Pan wyraża zgodę, żeby dane osobowe były przetwarzanie również na potrzeby przyszłych rekrutacji, do CV proszę dodać następującą formułkę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Greatgastro Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych

W tytule wiadomości prosimy napisać pełną nazwę stanowiska, na które zostaje składana aplikacja.
GALERIA ZDJĘĆ
Kliknij w miniaturę, aby powiększyć zdjęcie.

KONTAKT
Osoba kontaktowa Greatgastro
Telefon 728501601