RSS
wszystkie
zmień region
Nie jesteś zalogowany(a) (zaloguj się)

Murarz do Niemiec
OPIS
Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy do budowy obiektów od podstaw.
Możliwe zarobki powyżej: 12 000 zł
Miejsce pracy: teren Niemiec
Oferujemy:
- długoterminową, stabilną i legalną pracę,
- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
- atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 12 do 17 euro, regularne płatności,
- BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego *,
- BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu *,
- opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Zadania / zakres wykonywanych prac:
- wszelkiego rodzaju prace murarskie,
- obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
- prace ogólnobudowlane.
Wymagania:
- min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
- sumienność, rzetelność w pracy,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
- brak nałogów,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.
Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu
Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.
GALERIA ZDJĘĆ
Kliknij w miniaturę, aby powiększyć zdjęcie.

KONTAKT
Osoba kontaktowa Ruben-Bau Sp. z o.o.
Telefon 534188717