RSS
Schowek

(928)

wszystkie
zmień region
Nie jesteś zalogowany(a) (zaloguj się)

Cieśla dachowy
OPIS
Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr certyfikatu 16997) poszukuje dla francuskiego kontrahenta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Annecy (Francja)
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie i montaż pokryć dachowych;
- Montaż więźby dachowej;
- Prace izolacyjne przeciwwilgociowe;
- Łączenie pokryć dachowych z oknami dachowymi, montaż odprowadzenia wody.
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Znajomość języka francuskiego – mile widziana
- Dokładność i terminowość w wykonywanych pracach
- Wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań
- Dobra organizacja czasu pracy własnej
- Prawo jazdy – mile widziane
Oferujemy:
- Stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
- Darmowe zakwaterowanie
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Opiekę polskiego rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia
- Opiekę koordynatora,
- Terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe
- Możliwość otrzymywania pasków wypłat każdego miesiąca,
- Możliwość pomocy w organizacji przewoźnika
- Gwarancję transportu z lotniska / dworca na mieszkanie,
- Pokrycie kosztów za badania lekarskie
- Dostarczenie karty ekuz
- Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie

Zainteresowanych prosimy o składanie cv na adres mailowy: p.kedzior@grhpolska.com
Informacje można uzyskać pod nr telefonu : +48 518-673-665
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.
GALERIA ZDJĘĆ
Kliknij w miniaturę, aby powiększyć zdjęcie.

Galeria jest pusta.

KONTAKT
Osoba kontaktowa GRH Polska
Telefon 518673665